Travel sistem bebek arabası, bebek arabalarının üzerine bebek taşıma koltuğunun monte edilerek bebeğin doğumundan itibaren kullanılabilen bebek arabası modelidir. İstenildiği zaman bebek arabasından ayrı olarak arabanızda ya da ev içerisinde sabit veya sallanır pozisyonda ana kucağı olarak da kullanabilirsiniz. Oldukça sağlam ve konforlu bebek arabası olan travel sistem bebek arabası, özellikle çok seyahat eden aileler tarafından tercih edilmektedir.

AdanZye.com birçok tanınmış yerli ve yabancı markaların kaliteli ve sağlıklı travel sistem bebek arabası modelleri bulunmaktadır. Satışını yaptığımız tüm ürünlerde bebeğin konforunu, güvenliğini ve sağlığını göz önünde bulundurmakta ve en kaliteli ürünleri satmaktayız.

Satışını yaptığımız travel sistem bebek arabası modellerini bebeğin doğumundan 4 yaşına gelene kadar gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Travel sistem bebek arabası modellerimizin kasası, hafif ve sağlam alüminyum malzemeden üretilmiştir. Kumaş kısımları % 100 pamuklu olup antialerjiktir ve kolay temizlenebilmektedir.  Sırt bölümü ayarlanabilir olup bebeğin sağlıklı bir şekilde yatmasına ve oturmasına olanak verir. Kademeli ayarlanan ayak desteği, açılıp kapanabilir tentesi bulunmaktadır. 5 noktalı emniyet kemeri ile bebeğinizi güven içinde travel sistem bebek arabası ile taşıyabilirsiniz.  Tekerlekler 360 derece dönebilmekte ve istendiğinde sabitlenmektedir. Tüm travel sistem bebek arabası modellerimizde eşya koyabileceğiniz geniş alt sepet bulunmaktadır. Çift yönlü kullanılabilen travel sistem bebek arabası modelleri daha çok tercih edilmektedir.

Travel sistem bebek arabasına monte edilebilen ana kucağı puset modelleri de yine aynı şekilde kaliteli ve sağlam malzemelerden üretilmiş olup doğumdan 1 yaşına kadar kullanılabilmektedir. Bebeğin anne karnındaki pozisyonunda yatma konforunu verdiği için uzmanlar tarafından da önerilmektedir. Yumuşak iç pedi sayesinde bebek çok rahat bir şekilde terlemeden yatabilmektedir.

Travel sistem bebek arabası ihtiyacı olan anne ve babalar, www.adanzye.com/travel-sistem-bebek-arabalari/  adresinden model ve çeşitlerimizi inceleyerek zevklerine ve bütçelerine uygun travel sistem bebek arabaları modelini seçebilirler. Uygun fiyatlarımız ve kaliteli ürünlerimizle siz değerli anne ve babalara ve sevgili bebeklere hizmet vermekten gurur ve mutluluk duymaktayız.

Uygun fiyatlı travel sistem bebek arabaları modellerinin doğru adresi AdanZye.com ile bebekleriniz sağlıkla büyüsünler.