Bebekli aileler için pratik ve kullanışlı park yatak modelleri bebeğin hem huzurlu bir uyku uyuması hem de eğlenceli vakit geçirmesi açısından oldukça faydalıdır. Bebeğin doğumundan 4 yaşına kadar güvenle kullanılabilmektedir.

AdanZye.com’da birbirinden kaliteli ve sağlam park yatak çeşitleri bulunmaktadır. Bebeğinizi park yatakta güvenle uyutabilir, uyanık olduğu zamanlarda oyun parkı olarak kullanabilirsiniz.

Satışını yaptığımız park yatak modellerinde sallanma özelliği bulunmaktadır. Böylece bebek sallanarak daha kolay ve huzurlu bir şekilde uykuya dalabilmektedir. Oyun parkı olarak kullanacağınız zaman kolayca sabitleyebilir, sallanmaz hale getirebilirsiniz.

Anneler ev işleri ile uğraşırken bebeklerini yalnız bırakmak istemezler. Böyle durumlarda bebeği park yatak içinde güvenle bırakabilirsiniz. Bebeğiniz oyuncakları ile oynarken anneler de içleri rahat bir şekilde ev işleri ile uğraşabilmektedirler.

AdanZye.com’da yatak modellerinin özelliklerinden bahsedecek olursak öncelikle sağlamlığını, hafifliğini, kolay katlanıp açılma özelliğini belirtebiliriz. Park yatak çeşitlerimiz bebek için zararlı madde içermezler ve oldukça emniyetlidirler. Şeffaf yan panelleri sayesinde bebeğinizi gözlemleyebilirsiniz.

Bebek park yatak modellerimiz oldukça hafiftir, katlanıp kolay taşınma pratikliği sayesinde seyahatlerde ve tatilde kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bebeğin uyku düzeninin korunmasını ve gittiğiniz her yerde bebeğinizin ev rahatlığını hissetmesini sağlar.

Bebekler büyüdükçe hareketlenmeye başlar. Hareketleri arttıkça ev kazalarına karşı korunmaya ihtiyaçları vardır. yatak güvenli bir ortamda neşeli vakit geçirmesini sağladığı için anne babalar tarafından oldukça tercih edilmektedir.

Park yatak modellerimiz de yumuşak ve ergonomik şilte bulunmaktadır. Şilte gerektiğinde katlanabilir ve taşıma çantası sayesinde seyahatlerde kolayca taşınabilir.

Bebeğiniz büyüdükçe park kullanımını devam ettirmek için ilave ara kat bulunmaktadır. Birinci kademe hamak ile 1 yaşına kadar, ikinci kademe ile 3,5 – 4 yaşına kadar kullanılabilmektedir.

Park yatak alan aileler için Yaramaz Bebek’ de park yatak uyku seti de bulunmaktadır. Nevresim, yorgan, yastık, yastık kılıfı ve çarşaftan oluşan, antialerjik % 100 pamuklu kumaştan üretilmiş park yatak uyku seti ile park yatak modelinizi tamamlayabilirsiniz.

Uygun fiyat, ücretsiz kargo ve kapıda ödeme kolaylığı ile park yatak sahibi olmak için www.adanzye.com/oyun-parki-park-yatak/ adresine siz değerli anne ve babaları bekliyoruz.