Bebek Oto Koltuğu Modelleri ve Fiyatları

Bebek oto koltuğu, hem yasal hem de hayat kurtaran bir zorunluluktur. Hiç istemesek ve dikkatli davransak da maalesef kazaların önüne geçilemediği zamanlar oluyor. Böyle durumlarda ani çarpmalardan, ani frene basmanın olumsuz etkilerinden bebeğinizi bebek oto koltuğu sayesinde koruyabilirsiniz.

Böylesine önemli bir ürünün tabiî ki sağlam ve kaliteli olması gerekmektedir. AdanZye firması olarak biz piyasanın en iyi firmalarının en kaliteli bebek oto koltuğu modellerini satıyoruz. Avrupa standartlarında, garanti belgeli, konforlu ve ekstra koruma sağlayan bebek oto koltuğu modellerimiz www.adanzye.com/oto-koltugu/ adresinde ihtiyaç sahiplerini beklemektedir. Uygun fiyatlarımızla ve ücretsiz kargo hizmetimizle sizi sıkıntıya sokmadan bebeğiniz için çok önemli bebek oto koltuğunu size ulaştırıyoruz.

Bebek oto koltuğu modellerimiz, sağlam ve güvenilir malzemelerden yapılmıştır. Bebeğinizin doğumundan itibaren güvenle kullanabilirsiniz. Bebeğinizle ister yakın ister uzak mesafe olsun huzur içinde seyahat edebilirsiniz. Bebek oto koltuğu modellerimiz aracınıza kolaylıkla monte edilmektedir. Gerektiğinde sökerek ev içinde ana kucağı olarak kullanabileceğiniz modellerimizde bulunmaktadır. Yumuşak dolgulu geniş oturma yeri bebeğin rahat bir şekilde seyahat etmesini, uykusu geldiğinde huzur içinde uyumasını sağlamaktadır. Yatma ve oturma pozisyonlarına pratik bir şekilde ayarlanabilmektedir. Yandan çarpmalara karşı yüksek koruma sağlayan yan koruma sistemi bulunmaktadır. Baş ve boyun bölgesini koruyucu baş desteği bulunmaktadır. Araba içinde öne ve arkaya döndürülebilmektedir. Bebeğinizi 5 noktadan bağlayan emniyet kemeri bulunmaktadır.

Satışını yaptığımız bebek oto koltuğu modellerimiz tüm bu özelliklere sahiptir. Bebeğiniz 4 yaşına gelene kadar güvenle kullanabilirsiniz.

İhmale gelmemesi gereken bebek oto koltuğu ihtiyacınız için AdanZye.com  adresinde birbirinden kaliteli ve uygun fiyatlar seçenekler bulunmaktadır. bütçenize ve ihtiyacınıza uygun bebek oto koltuğunu seçebilir, kolayca sipariş verebilirsiniz. Kapıda ödeme kolaylığı ve güvenini müşterilerimize vermekteyiz. Ücretsiz kargo ile adresinize hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz.

Bebek oto koltuğu ve diğer tüm bebek eşyası ihtiyaçlarınızı AdanZye.com sağlayabilir ayrıcalıklı hizmet ve kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Bebeğinizle kazasız, sağlıklı ve mutlu yolculuklar geçirmenizi dileyerek sizi AdanZye.com adresimize bekliyoruz. Kaliteli ve uygun fiyatlı bebek oto koltuğu seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz.