Ana Kucağı Aksesuarları

BeSafe iZi Go Footmuff Lava Grey

195,02 

Ana Kucağı Aksesuarları

BeSafe iZi Go Footmuff Ruby Red

195,02 

Ana Kucağı Aksesuarları

Besafe İzi Modular İ-Size Baza Black

1.470,00 
7 %
Kâr 3,49 ₺
49,90  46,41 
7 %
Kâr 3,49 ₺
49,90  46,41 
7 %
Kâr 3,49 ₺
49,90  46,41 
7 %
Kâr 3,49 ₺
49,90  46,41 
7 %
Kâr 3,49 ₺
49,90  46,41 
7 %
Kâr 3,49 ₺
7 %
Kâr 3,49 ₺
7 %
Kâr 3,49 ₺
7 %
Kâr 3,49 ₺
7 %
Kâr 3,49 ₺
7 %
Kâr 3,49 ₺
224,42 

Ana Kucağı Aksesuarları

Babyjem Ana Kucağı Kılıfı Beyaz

58,70 

Bebeklerinizin otomobiliniz ile seyahati sırasında güvende olmaları için oto koltuğu kullanmanız gerekmektedir. Aynı zamanda bebek oto koltuğu yasal olarak zorunludur. AdanZye.com da uygun fiyatlar ile kaliteli ve sağlam bebek oto koltuğu bulabilirsiniz.

Birçok yerli ve yabancı bebek ürünleri firmasının kaliteli oto koltuğu modellerini siz değerli anne ve babaların beğenisine sunuyoruz. www.adanzye.com/oto-koltugu-ana-kucagi/ adresinden bütçenize ve ihtiyacınıza uygun oto koltuğu siparişini kolayca verebilirsiniz. Ücretsiz kargo hizmetimiz ile hızlı bir şekilde adresinize siparişinizi ulaştırıyoruz.

AdanZye.com da satışını yaptığımız oto koltuğu modellerimiz sağlam ve güvenilir malzemelerden yapılmıştır. Bebeğin doğumundan 4 yaşına kadar kullanılabilen oto koltuğu modellerimiz aracınıza kolaylıkla monte edilmektedir. Yumuşak dolgulu geniş oturma yeri bebeğin konforlu bir şekilde seyahat etmesini sağlamaktadır. Yatma ve oturma pozisyonu kolayca ayarlanmaktadır. Yandan çarpmalara karşı yüksek koruma sağlayan yan koruma sistemi bulunmaktadır. baş dayama desteği bebeğin baş ve boyun bölgesini korumaktadır. Dönebilen oto koltuğu bazıyla arkaya bakış yönünden öne bakış pozisyonuna kolay geçiş sağlanmaktadır.

Bazı oto koltuğu modelleri hem ana kucağı taşıma koltuğu hem oto koltuğu olarak kullanılmaktadır. Kullanım amacınıza ve sürenize göre tercih yapabilirsiniz.

Oto Koltuğu Modelleri

Bebek oto koltuğu alırken dikkat edilmesi gereken unsurlar bulunmaktadır. Bunların başında sağlam ve kaliteli oto koltuğu tercih edilmelidir. Beş noktalı emniyet sistemine sahip oto koltuğu, çocuğunuzu hem omuz hem kalçadan kavrayacağı için daha güvenlidir. Takviyeli yan darbe korumalı oto koltuğu çok daha güvenlidir. Avrupa kalite ve standart belgesi olan bebek oto koltuğu modelleri tercih edilmelidir.

AdanZye firması olarak biz bebeğinizin güvenliğini ve sağlamlığını önemsiyor ve en yüksek kalitede ürünleri hizmetinize sunuyoruz. Uygun fiyatlarımızla da siz değerli anne ve babalar için ödeme kolaylığı sağlıyoruz.

Satışını yaptığımız oto koltuğu modellerimizi gönül rahatlığı ile kullanabilir, bebeğinizi kazalara karşı koruyabilirsiniz.

Oto koltuğu modellerimiz garanti belgeli olup satış sonrası bir sorunla karşılaşıldığı durumlarda üretici firma tarafından sorun hızlı bir şekilde çözülmekte ve telafi edilmektedir.

Bebek oto koltuğu ile bebeklerinizle mutlu yolculuklar diliyoruz.

Ana Kucağı Modelleri

En kaliteli ve en sağlıklı bebek ana kucağı modelleri AdanZye.com’daanne ve babaları bekliyor. Bebeğinizin hem ev içinde hem de açık havada konfor ve güvende olmasını sağlayan bebek ana kucağı modelleri ile bebeğiniz kadar siz de çok rahat edeceksiniz.

AdanZye.com’dasatışını yaptığımız tüm bebek ana kucağı modelleri, bebek açısından oldukça sağlıklı ve ergonomiktir. Bebeğin anne karnında ki duruş pozisyonunu sağlayan alt minderi ergonomik ve sağlıklıdır. Terletmeyen pamuklu kumaşlarla kaplanmış, sağlam iskelet yapısına sahip bebek ana kucağı modelleri uzmanlar tarafından da önerilmektedir. 5 nokta emniyet kemeri, sallanabilme özelliği, güneş ve rüzgardan koruyan ayarlanabilir tentesi ile bebek ana kucağı modellerimiz ile bebekleriniz sağlık ve neşe ile büyüyeceklerdir.

AdanZye.com adresinde yerli ve yabancı birçok tanınmış iyi firmanın kaliteli bebek ana kucağı çeşitleri bulunmaktadır. Tüm ürünlerimiz garanti belgeli olup satış sonrasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız üretici firma tarafından sorununuz hızlı bir şekilde giderilmektedir.

Bebek ana kucağı seçerken aynı zamanda aracınıza monte edilebilecek, gerektiğinde araç koltuğu olarak da kullanabilecek özellikte olursa ayrıca bir ürün almanıza gerek kalmayacaktır. İster evinizde isterseniz açık havada isterseniz aracınızda bebeğinizi bebek ana kucağında güvenle taşıyabilir, rahat edebilirsiniz. Ancak bunun için bebek ana kucağı alırken bazı noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunların başında bebek ana kucağının üretildiği malzemeler sağlam, hafif ve sağlık açısından uygun olmalıdır. Zararlı kimyasal ve boya maddesi içermemelidir. Emniyet kemeri bebek için üst düzey korumada olmalıdır. Bebek ana kucağı taşıma kolu rahat tutulabilecek ergonomide olmalıdır. AdanZye.com, satışını yaptığı tüm bebek ana kucağı modellerinde bu özelliklerin olmasına özen göstermekte ve kalitesiz ürün satmamaktadır.

Anne babalar bebeklerinin sağlığı ve güvende olması için her şeyin en iyisine sahip olmak isterler. AdanZye, anne babaların bu ihtiyaçlarına karşı uygun fiyatlı bebek ana kucağı modelleri sunmaktadır. Anne ve babalar AdanZye.com adresinde hem bütçelerine hemde ihtiyaçlarına uygun bebek ana kucağı bulabilirler. Bebekler sağlık ve neşe içinde büyüyebilirler.