Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kredi Kartı ile Ödeme

Sitemizden verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz. İnternet üzerinden Worldcard, Bonus Card, Shop&Miles, Maximum Kart, Advantage, Paraf Kart Kredi Kartları ve bu kart özelliklerine sahip diğer banka kartlarını kullanarak taksitli ve/veya puanlı alışveriş yapabilirsiniz.

Sitemizden yapacağınız peşin alışverişlerde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Taksitle yapacağınız alışverişlerde ise aşağıdaki kredi kartları geçerlidir:

Yapı Kredi : Worldcard

İş Bankası : Maximum Kart

TEB : Worldcard, Bonus Kart

Garanti Bankası : Bonus Kart

Garanti Bankası : Shop & Miles Kart

Deniz Bank : Bonus Kart

Finansbank : Card Finans

Halk Bank : Paraf Kart

Taksitli Ödeme Seçeneklerimiz

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Taksitli alışverişlerde vade farkı uygulanmaz.

* Bankaların taksitli kart özellikleri dönemsel kampanyalara göre değişebilmektedir. Bu nedenle sitemizde yer alan taksitli ödeme duyuruları ve bilgilerine göre uyumsuzluklarda güncel bilgi için  0850 885 13 63 nolu telefondan Müşteri Hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz.

 

Lütfen dikkat! 2 Ocak 2014 tarihinde yürürlüğe giren Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına İlişkin Yönetmelik’in 1. maddesi gereğince gıda alımlarında taksit uygulanmamaktadır.

* Bu sayfadaki ödeme seçenekleri sitemizde bulunan ödeme yöntemleri hakkında bilgilendirme amaçlıdır. Güncel doğru ödeme seçenekleri ödeme sayfasında kart bilgilerinizi girildiğinde görülebilmektedir.

 

Havale ile ödemeleriniz için hesap numaramız:

Membra A.Ş.

Garanti Bankası TR93 0006 2000 4000 0006 2012 64

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.