Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Bebek arabası, anne ve babalar için olmazsa olmaz ihtiyaçların başında gelmektedir. Hele de ikiz bebek sahibi iseniz bebeklerle dışarı çıkmanın zorluğu çok daha fazla olmaktadır. Bırakın gezmeye gitmeyi günlük alışveriş imkanınız bile olmamaktadır. Bu yüzden birçok bebek eşyası markaları ikiz bebek arabaları modellerini piyasaya çıkarmışlardır.

Çeşitli firmaların değişik model ikiz bebek arabalarını siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Yan yana ikili pusetli modeller yanı sıra önlü arkalı pusetlerden oluşan ikiz bebek arabaları modelleri bulunmaktadır. Dört tekerlekli ya da üç tekerlekli ikiz bebek arabaları da tamamen anne ve babaların zevki ve tercihine göre seçim yapmalarını sağlar.

Bazı ikiz bebek sahibi aileler bebekler için ayrı ayrı bebek arabası almayı düşünebilirler. Ancak bu hem daha masraflı hem de kullanım açısından daha zordur. Çünkü anne veya baba tek başına bebekler ile dışarı çıkmak zorunda kalabilir ve iki ayrı bebek arabasını idare etmek zordur.

AdanZye.com satışını yaptığımız arabalar, sağlam ve hafif malzemelerden üretilmiştir. Sağlığa zararlı madde içermemektedirler. Kumaş kısımları % 100 pamukludur. Bebekleri terletmez. Her iki pusetin üzerinde tente ve tentelerin penceresi bulunmaktadır. Tekerlekler 360 derece dönebilip istendiğinde sabitlenmektedir. 5 nokta kemer sistemi ile bebekleriniz güvende, ayarlanabilir sırt kısmı ile konfor içinde seyahat etmektedirler.

İkiz bebek arabaları modellerinin hafif olması önemlidir. Tekli bebek arabalarından farklı olarak iki bebeği aynı anda taşımak zorlaşmaktadır. Bu da ancak sağlam fakat hafif malzemeler sayesinde çok daha kullanışlı ve kolay olmaktadır.

İkiz bebek arabaları modellerimizin eşya taşıyabileceğiniz geniş sepetleri bulunmaktadır. Ön barlar çıkarılabilir ve ayak dayanakları ayarlanabilir özelliktedir.

İkiz bebek bekleyen aileler için doğum hazırlığı maddi anlamda daha zorlayıcıdır. AdanZye.com firması olarak, anne babaların bu zorlu dönemlerini kolaylaştırıyor uygun fiyat seçeneklerimizle kaliteli ikiz bebek arabaları modellerini siz değerli anne ve baba adayları için sunuyoruz.

www.adanzye.com/ikiz-bebek-arabalari/ adresine girerek ikiz bebek arabaları modellerimizi inceleyebilir, zevkinize ve bütçenize uygun ikiz bebek arabalarını sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz en kısa zamanda adresinize gönderilmektedir.