Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Bebeklerin hem fiziksel gelişimi hem de bağışıklık sistemlerinin güçlenmesi için anne sütü en iyi besindir.  Mümkün olduğunca bebekleri anne sütü ile beslemek gerekir. Çalışan annelerin bebeklerini emzirmeleri gün içinde mümkün olmamaktadır. Bu gibi durumlar için göğüs pompaları oldukça kullanışlıdır. Göğüs pompaları ile anne sütü sağılır ve dolapta saklanır. Bebek acıktığında annesi yanında olmasa da anne sütü ile beslenir.

Göğüs pompaları, erken doğan prematüre bebekler hastanede kuvözde tutuldukları dönemde de kullanılmaktadır. Göğüs pompaları ile anne sütü sağılarak biberonla kuvözdeki bebeğe verilmektedir. Bazı durumlarda yeni doğan bebekler meme başını tutmakta zorluk çeker ve emme işlemini gerçekleştiremezler. Böyle durumlarda da emzirme göğüs pompaları kullanılmaktadır.  Aynı şekilde annenin meme uçları düz ya da dokunmaya karşı ağrılı bir tepki veriyorsa iyileşme olana kadar göğüs pompaları ile sağmak oldukça faydalıdır. Bebeğin doyduğundan emin olmayan anneler sütünün az geldiğini düşünüyorsa emzirme pompaları ile sağma yöntemini tercih etmektedirler.

Tüm bu gibi durumlar için göğüs pompaları oldukça kullanışlı ve doğru bir çözümdür. Siz de göğüs pompalarına ihtiyaç duyarsanız kaliteli ve sağlıklı emzirme pompaları seçmenizi öneriyoruz.

AdanZye.com firmasında, kaliteli ve güvenilir göğüs pompaları bulunmaktadır. Satışını yaptığımız göğüs pompaları manuel, elektrikli modellerdir. AdanZye.com firması internet sitesinde kaliteli markaların emzirme pompaları modellerini bulabilirsiniz.

Elektrikli ve pilli göğüs pompası sessiz çalışmaktadır. Anne sütünü 3 farklı emme ritmi ile samak mümkündür. Kolay temizlenebilmektedir. Hızlı sağma için idealdir ve uzun süreli kullanımlar için uygundur.

Manuel göğüs pompası kısa süreli kullanımlar için uygundur. Sessiz çalışır ve ucuzdur. Kısa süreli kullanım gerektireceği durumlar için daha çok tercih edilmektedir.

AdanZye.com hem ihtiyacınıza hem de bütçenize uygun göğüs pompaları çeşitleri bulmanız mümkündür. www.adanzye.com/gogus-pompasi/ adresinden göğüs pompaları modellerine göz gezdirebilir, tercih ve bütçenize uygun ürünü sipariş verebilirsiniz. Ücretsiz kargo hizmetimizle hızlı bir şekilde göğüs pompalarını adresinize gönderiyoruz.

Anne sütü ile sağlıklı beslenen bebekler, anneleri yanında değilken de sağlıklı beslenebilsinler, bebekler sağlıklı anneler huzurlu olsunlar.