7 %
Kâr 10,28 ₺
146,90  136,62 
7 %
Kâr 10,28 ₺
146,90  136,62 
7 %
Kâr 10,28 ₺
146,90  136,62 
7 %
Kâr 10,28 ₺
146,90  136,62 

Bebekleri emzirme esnasında bebeğin rahat ve doğru pozisyonda olması gerekir. Bunun için anne kucağında kalçasından ve başından desteklenerek tutulması önemlidir. Anneler bu pozisyonda bebeklerini tutarken boyun ve sırt ağrıları yaşamaktadırlar. Uzun süreli emzirmelerde kamburluğa kadar varan duruş bozuklukları oluşmaktadır. Emzirme sırasında hem bebeğin hem de annenin rahat ve doğru pozisyonda olmaları için emzirme yastığı kullanmak gerekir.

AdanZy.com da farklı çeşitleri olan emzirme yastığı modellerini bulabilirsiniz. Tüm emzirme yastığı modellerimiz % 100 pamuklu kumaştan yapılmıştır ve bebeği terlemez. Emzirme yastığı, emzirme sırasında anne elini yastığın içine geçirerek bebeği kucağına alır ve bebeğin kafasının rahat etmesini sağlayarak bebeği emzirebilir.

Anne yastığı seçerken geniş ve yüksek bir ürün tercih edilmelidir. Böylelikle bebeği daha sağlam kavramış olursunuz.

Emzirme yastığı bebeği yükselteceğinden annenin eğilmesine gerek kalmayacak ve eğilmeden kaynaklanan bel ve sırt ağrıları da oluşmayacaktır.

AdanZye.com Anne yastığı ve emzirme önlüğü modellerini annelerin rahatça bebeklerini emzirmeleri ve bebeklerinde sağlıkla beslenmeleri için uygun fiyatlarla beğeninize sunmaktayız. Hem bebeğinizi emzirirken hem de kucağınızda uyuturken rahatlıkla kullanabileceğiniz emzirme yastığı modellerimiz farklı renk ve desenleri ile de çok sevimli ve şık modellerdir.

Bebeğin meme emmesi, karnını doyurması kadar psikolojik gelişimi içinde çok önemlidir. Meme emme sırasında bebek kendini güvende ve huzurlu hisseder. Yanlış pozisyonda tutulduğunda bu güzel anlar bebek için rahatsız edici bir duruma gelir ve emmek istemeyebilir. Aynı şey annenin emzirme sırasında öne eğilerek zorlanmasına neden olur. Anne sıkıntılı olursa bebek bunu hisseder ve huzursuzlaşır. Bu yüzden Anne yastığı kullanmak oldukça önemlidir.

Bebek emziren anneler ve bebek bekleyen anne adayları… Bebeğinizi sağlıklı ve rahat bir şekilde emzirmek için hemen Anne yastığı siparişi verin ve rahat edin. Oldukça uygun fiyatlı emzirme yastığı modellerimiz kolay temizlenebilir, makinede 30 derecede yıkanabilir ürünlerdir.

AdanZye firması olarak bebekler ve anneler için en kaliteli ve sağlıklı ürünleri internet sitemizde paylaşıyoruz. Sipariş verdiğiniz takdirde ücretsiz kargo hizmetimizle hızlı bir şekilde adresinize gönderiyoruz.