Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Bebekler acıkınca ve emme saatleri gelince ve anneler kalabalık bir ortamda ise emzirmek güç olmaktadır.  Bir yandan aç ve ağlayan bebek diğer yandan mahremiyetini düşünen bir anne. Tabi ki öncelik bebeğin emzirilmesi ve doyurulmasıdır. Bu gibi durumlar da kullanmanız için Yaramaz Bebek sitesinde bebekli annelere emzirme örtüsü modellerini öneriyoruz. %100 pamuklu kumaşlardan üretilmiş, terletmeyen, yakmayan, boyuna kolaylıkla asılabilen emzirme örtüleri seçeneklerimizle ev dışında, kalabalık ortamlarda bebeğinizi rahatça emzirebilirsiniz.

Emzirme örtüleri ile bebeğiniz sadece emmeye odaklanır, dikkati dağılmaz ve huzurlu bir şekilde karnını doyurur. Siz de kalabalık içinde stres yaşamamış olursunuz. Birbirinden şık ve kaliteli emzirme örtüsü modellerimizle şıklığınızı bozmadan, kalın battaniyelere sarınmak zorunda kalmadan kolayca bebeğinizi doyurabilirsiniz. Siz huzurlu olursanız bebeğinizde huzurlu bir şekilde emerek doyacak ve tatlı bir uykuya dalacaktır.

Emzirme örtüleri modellerimiz aynı zamanda bebeğinizi güneşten de korumaktadır. Emzirme haricinde bebek arabasında ya da kucağınızda kanguru içindeyken bebeğinizi güneşten korumak için de emzirme örtülerini kullanabilirsiniz. Yaz akşamlarında açık havada hafifliği ile bebeğinizi sarabilir, pusetinin üstünü kapatabilirsiniz. Çok kapsamlı kullanıma sahip emzirme örtüsü modellerimizi inceleyerek beğendiğiniz modeli sipariş verebilirsiniz.

Emzirme örtülerinin ayarlanabilir askılara sahiptir. Her vücut şekline uygundur. Bebeğiniz emerken hareket edip örtüyü çekiştirse bile sağlam bir şekilde boynunuzda asılı olacağından açılma olasılığı yoktur. Böylelikle rahatça bebeğinizi emzirebilirsiniz. Emzirme örtüleri modellerimizden seçerek kolayca sipariş verebilirsiniz. Farklı renk ve desenlerde birçok seçenek mevcuttur. Çantanızda yer tutmaz, özel taşıma torbası bulunmaktadır.

Tüm bebek ürünlerinin kaliteli ve doğru adresi AdanZye, kaliteli ürün, uygun fiyat ve ücretsiz kargo ile annelere hizmet vermektedir.

AdanZye.com, kaliteli, şık desenli ve kullanışlı emzirme örtüleri modelleri ile bebekler huzur içinde meme emerken anneler stresten uzak bebeklerini emzirmenin huzurunu yaşıyorlar. Hamile iseniz ya da yeni doğum yapmış iseniz hemen emzirme örtüleri siparişini vererek bebeğinizi her ortamda emzirmenin rahatlığını garanti altına alabilirsiniz. Kısa sürede adresinize siparişinizi göndermekteyiz.

Uygun fiyatlı emzirme örtüleri AdanZye.com adresinden şimdi sipariş verebilirsiniz.