Bebek Yatakları ve Bebek Yatak Fiyatları

Bebeklerin doğumlarından itibaren en önemli ihtiyaçları bebek yataklarıdır. Sağlıkla uyuyup sağlıkla büyüyebilecekleri bir yatakta yatmaları gerekir. Bu yüzden bebek yatakları seçerken oldukça dikkatli olmak ve bebek için en doğru olan yatağı seçmek gerekmektedir.

AdanZye.com, sağlamlığı ve güvenilirliği kanıtlanmış, bebeğinizin rahat edeceği ve huzur içinde uyuyacağı bebek yatakları ürünlerini sizler için bir araya getirdi ve  www.adanzye.com/bebek-yataklari/ adresinde beğeninize sundu.

Öncelikle Çocuk yatakları nasıl olmalı ve nasıl seçilmelidir?

Gelişen bebeğinizin kemik yapısına uygun ortopedik bebek yatakları seçmek gerekmektedir. Antibakteriyal Çocuk yatakları zamanla oluşacak bakteri ve toz parçacıklarının oluşumuna engel olacağı için oldukça sağlıklıdır. Kolay temizlenebilir ve hijyenik olması çok önemlidir.

Bebek yatakları, sağlam ve yere sıkı basan yataklar olmalı. Büyüdükçe hareketlenen bebeğin hareketleriyle devrilmeyecek kadar sağlam olmalıdır. Parmaklıkların açılma pratik ancak bebeğin açamayacağı şekilde olmalıdır. Yatağın parmaklıkları bebeğiniz büyüdüğünde atlayamayacağı yükseklikte olmalıdır. Korkulukların arasında 6 cm’ den fazla boşluk olmamalıdır. Bunun nedeni bebeklerin başının bu boşluklardan kolaylıkla sığabilmesi ve başlarının sıkışma riskinin olmasıdır.

Çocuk yataklarında bebeğe zarar verebilecek keskin köşeler veya kıymık gibi zararlı çıkıntılar olmamalıdır. Çocuk yatakları ile çarşaf arasında sıvı geçirmeyen koruyucu ped olması önemlidir. Kusmuk, çiş gibi sıvıların yatağa geçmesini önlemektedir.

Bebek yataklarında kullanılan battaniye, örtü, çarşaf ve nevresimler doğal malzemelerden üretilmiş, alerjen olmayan ve yıkanabilen kumaşlardan imal edilmiş olmalıdırlar. Kullanılan yorgan ya da uyku seti de kalın ve ağır olmamalı bebeğinizin rahatında ve güvenliğinde tehlike oluşturmamalıdır.

AdanZye.com tüm bu özelliklere sahip, konforlu ve güvenli bebek yatakları ve uyku setlerini uygun fiyatlar ile siz değerli anne ve babalara sunmaktadır. www.adanzye.com/bebek-yataklari/ adresimzden bebeğiniz için hem bütçenize hem ihtiyacınıza hem de zevkinize uygun bebek yatakları, uyku setleri ve yatak koruyucu ped çeşitlerini bulabilir, kolayca sipariş verebilirsiniz. Hızlı bir şekilde ücretsiz kargo ile adresinize gönderiyoruz. Gönül rahatlığı ile bebek yataklarımızı kullanabilir, bebeğinizi sağlıkla büyütebilirsiniz. Ürünlerimiz garanti belgelidir ve karşılaşacağınız bir sorun olursa üretici firma tarafından telafi edilmektedir.