Bebek Telsizleri ve Fiyatları

Yeni bebek sahibi olmuş anne ve babalar bebeklerini odada yalnız bırakmaktan çekinirler. Ağladığında duyamamaktan korkarlar. Bebek telsizleri böyle durumlarda anne ve babaların en büyük yardımcısıdır. Bebeğinizi odasında uyuttuğunuzda bebek telsizinin vericisini bebeğinizin yanına alıcısını kendi yanınıza alarak salonda gönül rahatlığı ile oturabilirsiniz. Misafirlerinizle sohbet edebilir, tv izleyebilirsiniz. Bebeğinizin mırıltılarını bile duyabileceğiniz bebek telsizleri sayesinde bebeğinizi merak etmezsiniz.

AdanZye.com’ de bebek telsizleri anne ve babaların hizmetine sunulmuştur. Satışını yaptığımız bebek telsizleri oldukça kaliteli ve uzun ömürlü ürünlerdir. Bebek ünitesi ve ebeveyn ünitesi mükemmel uyum içerisindedir. Ortalama 200-300 metre kapsamı menzili bulunmaktadır. Böylece ister balkonunuzda isterseniz bahçenizde olun bebeğinizin sesini duyabilirsiniz.

Bebek ünitesi bebeğin odasına yerleştirilirken, ebeveyn ünitesi özel klipsi sayesinde bele takılarak taşınabilir. Böylelikle mutfakta işinizi yaparken ya da bahçe işlerinizle uğraşırken belinizdeki telsiz alıcı sayesinde bebeğinizi duyabilirsiniz. Parazit olmadan, güvenli bir şekilde bebeğinizin odasında ki sesleri takip edebilirsiniz.

AdanZye.com’ de aktivite zamanlayıcılı dijital Çocuk telsizleri de bulunmaktadır. Bu bebek telsizlerinin avantajları, Kablosuz dect teknolojisi, oda sıcaklığı göstergesi, karşılıklı konuşma imkanı, ses seviyesi göstergesi, menzil dışına çıkıldığında ikaz sesi, yüksek hassaslıkta mikrofon, üç aktivite zamanlayıcı, gece lambası ve düşük pil uyarısı bulunmaktadır.

Tüm bu özelliklere sahip son teknolojik ürünler olan bebek telsizleri AdanZye.com’ de uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile anne ve babaları ve bebek bekleyen ebeveynleri beklemektedirler.

www.adanzye.com/bebek-telsizleri/  adresinden Çocuk telsizleri modellerini inceleyebilir, bütçenize uygun bebek telsizlerini alabilirsiniz.

Bebek eşyalarının doğru adresi AdanZye.com firmansın kaliteli ürünleri, hızlı ve ücretsiz kargo hizmeti ile bebekli ailelerin hayatları kolaylaşmakta, bütçeleri zorlanmadan bebekleri için her şeyin en iyisini alma rahatlığını yaşamaktadırlar.

Çocuk telsizleri ile bebeğiniz odasında mışıl mışıl uyurken siz de evinizin farklı bölümünde kişisel aktivitelerinizi yapabilir, dostlarınızla sohbet edebilir, eşinizle film izleyebilir, müzik dinleyebilirsiniz. Minik bebeğiniz uyanıp ağlamaya başladığında bebek telsizleri sayesinde hemen bebeğinize ulaşabilirsiniz.

AdanZye.com, telsizleri modellerini hemen sipariş verebilir, bebeğinizle huzur içinde yaşayabilirsiniz.