Baston Bebek Arabası

Kullanım kolaylığı, kolay açılıp kapanabilmesi ve çok yer tutmaması nedeniyle baston araba anne babalar tarafından daha çok tercih edilmektedirler. Baston araba modelleri yürüyüşlere, alışverişe gitmek, toplu taşıma araçlarına binmek kolay ve pratiktir. Baston araba ile bebekleri 6 aylıktan 4 yaşına kadar taşıyabilir, her ortama götürebilirsiniz. Bebek açısından da konfor, anne babalar açısından pratiktir.

AdanZye, baston araba çeşitleri ile anne ve baba adaylarına uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile hizmet vermektedir. Satışını yapmakta olduğumuz baston araba modelleri, kaliteli ve hafif malzemelerden üretilmiştir. Zararlı kimyasal ve boya maddesi içermemektedirler. Kolay temizlenebilir ve pamuklu kumaşlardan yapılmışlardır. Bebeğin sırt dayanağı ayarlanabilir özelliktedir. Gerektiğinde oturur pozisyonda gerektiğinde yatar konuma getirilebilmektedir. 5 nokta emniyet kemeri sistemi ve pratik fren özelliği bulunmaktadır. İstenildiğinde sabitlenebilmektedir. Ayrıca 360 derece dönebilen tekerlekler süspansiyon sistemli olduklarından bozuk yollarda bile bebek titreşimden etkilenmez.

Baston Bebek Arabası Modelleri

Baston araba çeşitlerimizde güneşten ve rüzgardan koruyan tente bulunmaktadır. böylelikle her mevsim kullanıma uygundur. Ayak koyma yeri ayarlanabilir. Ön bar takılıp çıkarılabilir. Bebeğin eşyalarını ve kendi kişisel eşyalarınızı taşıyabileceğiniz geniş alt sepet bulunmaktadır.

Baston araba modelleri ile hem bebeğinizi rahatça gezdirebilir hem de baston arabayı, evinizde, aracınızın bagajında saklayabilirsiniz. Kapalı iken az yer tutmaktadır. Otobüs, metro ve tren gibi toplu taşıma araçlarına bebeğiniz ile rahatça binebilme imkanı vardır. Pratikliği ve bebeğin konforu açısından son yıllarda büyük bebek arabalarından daha fazla tercih edilmektedir.

Satışını yaptığımız baston araba modellerimiz, yerli ve yabancı birçok iyi markaların ürünlerinden oluşmaktadır. Garanti belgeli baston araba modellerimizle sorun yaşamazsınız..

https://www.adanzye.com/baston-pusetler/  adresinde, bütçenize ve ihtiyacınıza uygun baston araba modellerimiz bulunmaktadır. Hafif ve kullanımı rahat, bebeğin huzur içinde seyahat edebileceği, güvenilir baston araba modellerimizi inceleyebilir kolayca sipariş verebilirsiniz. Ücretsiz kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

AdanZye, tüm bebek eşyaları ve gereçlerinde öncelikle bebeklerin sağlığı ve konforunu dikkate almakta ve en iyiyi müşterilerine sunmaktadır. Baston araba modellerimiz de de en iyiyi ve kaliteliyi uygun fiyatlarla siz değerli anne ve baba adaylarının ayağına getiriyoruz.

BASTON PUSET

Baston puset, kullanımı kolay, pratik ve az yer tutan bebek arabalarıdır. Büyük bebek arabalarına göre daha hafif ve manevra kabiliyeti yüksek, katlanması çok pratik baston pusetler bebek 6 aylık olunca rahatlıkla kullanılabilmektedir. Yaramaz Bebek, birbirinden şık ve konforlu baston puset çeşitleri ile anne babalara kaliteli hizmet vermektedir.

Satışını yapmakta olduğumuz baston puset modellerimiz tanınmış ve kaliteli firmaların ürünleridir. Tüm baston puset ürünlerimizde öncelikle güvenliğe, konfora, kullanım kolaylığına önem vermekteyiz. Baston puset modelleri, diğer büyük bebek arabalarına göre daha hafiftir. Metal aksamı sağlam alüminyum malzemeden yapılmıştır. Kumaş kısımları terletmeyen % 100 pamuklu kumaştan yapılmıştır. Sırt kısmı ayarlanabilir olup 3 ya da 5 noktalı emniyet kemerine sahiptir. Genellikle 4 tekerlekli olan baston pusetlerin 3 tekerlekli olanları da son yıllarda tercih edilmektedir. Tekerlerde fren sistemi bulunmaktadır. Bebeğinizin eşyalarını taşıyabileceğiniz sepet bulunmaktadır.

Baston puset çeşitlerimizin hemen hepsinde süspansiyon tekerlekler kullanılmıştır. Bu da bozuk yollarda bebeğinizin sarsıntılardan rahatsız olmamasını sağlamaktadır. Ayrıca çıkarılabilir ön bar bulunmaktadır. Bebeğinizi güneşten koruyacak tente sistemi bulunmaktadır.

Baston Puset

Bebeğin baston puset içinde rahat oturup yatabilmesi çok önemlidir. AdanZye.com da baston puset modelleri ergonomik ve oldukça rahattır. Satışını yaptığımız tüm baston puset çeşitlerinin garanti belgeleri bulunmaktadır. Satış sonrası olası bir problemde üretici firma tarafından sorun en kısa sürede giderilmektedir.

Yaramaz Bebek, baston puset arayışında olan anne ve babalar için uygun fiyatları ve kolay ödeme seçenekleri ile sektörde en iyi hizmeti veren firmalar arasındadır. Birçok tanınmış yerli ve yabancı markaların bebek eşya ve gereçlerinin satışını yapan Yaramaz Bebek, değişik model ve çeşitte baston puset seçenekleri sunmaktadır. AdanZye.com adresinde baston puset çeşitlerimizi inceleyerek bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun ürünü seçebilir, kolayca sipariş verebilirsiniz. En kısa sürede siparişinizi adresinize yolluyoruz.

Bebeklerinizin konforu ve rahatı, siz değerli anne babaların huzuru ve rahatlığı için baston puset çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz. Sizin kıymetli bebekleriniz bizim için de çok değerli ve önemlidir. Yaramaz Bebek, mutlu bebeklerin doğru adresidir.