0,00  (KDV Dahil)
0,00  (KDV Dahil)
0,00  (KDV Dahil)
0,00  (KDV Dahil)

Banyo havluluk ürünlerimiz ile banyonuz için kullanabileceğiniz kaliteli ve güvenli havlulukları sipariş verebilirsiniz. Renkli, şahane, banyo havluluk ürünlerimizin siparişlerinizi çok rahat bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Evinizde yer alan banyonuzun genel görünümüne renk katacak olan banyo havluluklarımızın modellerini inceleme yapabilirsiniz. Havluluk modellerimizin içerisinde yer alan kâğıt havluluk, askılı raf havluluk, döner havluluk, uzun havluluk, yuvarlak havluluk ürün modellerini hızlı ve güvenilir bir şekilde siparişlerimizi verebilirsiniz.

Havluluk ürünleri neme, ıslak, suya dayanaklı olarak pirinç malzemeden üretildiği için dayanıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Firmamız üzerinden verilen siparişler her zaman garanti şartlarına uygun olarak siz değerli müşterilerimize ürünlerimiz gönderimleri yapılmaktadır.

Banyo havluluk ürünlerimiz kaliteden ödün vermeden özgün tasarımlara sahip firmalar tarafından üretilerek AdanZye.com adresinden satışları yapılmaktadır. Unutmayınız ki havluluk ürünlerini her bir evde olmasını öneririz. Havluluk modellerine göre değişik kullanımlar sunan bu ürünleri biraz daha açıklamak istiyoruz.

Havluluk Modelleri

Havluluk modelleri kendi aralarında kategorilere ayırmakta fayda vardır. Bunlar el havlulukları, kâğıt havluluklardır. Kendi aralarında dahi bunları ayırt etmek mümkündür.

Uzun havluluk modelleri ise genel olarak evlerimizde kullandığımız pamuksu havluları takmak için kullandığımız uzun model havluluklardır. Bu ürüne daha çok el havlulukları da denilmektedir. Bu türde bir havluluk alıyorsanız ilk olarak havluluk ölçüsünü iyi bilmeniz gerekmektedir. Uzun havluluk, kısa havluluklarda bulunmaktadır ve size en uygun olarak bulunan havluluk ürünü satın alabilirsiniz. Bu ürünü kapaklarında vidalama sistemi ile montajlama yaparak çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bir diğer havluluk modeli ise, kapaksız havluluk kategorisinde bulunan havluluklardır. Bu ürünler yine montajlama yapılarak çok rahat bir şekilde kullanılmaktadır. Genel olarak tek kullanımlık havluluklar için tercih edildiğini unutmayınız. Bunların yanında açık ve kapalı modelleri de bulunmaktadır.

Yuvarlak havluluk modellerini de unutmayınız evinizin banyosunu çok hoş gösteren bu ürünler açık ve kapalı olarak iki şekilde tercih edilmektedir. Tamamen sizlerin zevkine uygun olanı sipariş vererek evinizin banyosu için en iyi kararı sizler vermiş olursunuz.

Raf havluluk modellerinde ise tamamen birden fazla havlu kullanımları için tasarlanmış zarif ürünlerimiz bulunmaktadır. Sizlerde bu ürünleri her daim kaliteli ve güvenli bir şekilde siparişlerini verebilirsiniz.

Kampanyalı banyo aksesuar ürünlerimizi her zaman inceleme yapabilirsiniz.

Havluluk Fiyatları

Sitemiz üzerinden en uygun havluluk fiyatlarını inceleme yaparak siparişlerinizi verebilirsiniz. Her daim indirimli olan ürünlerimize kapıda ödeme, kredi kartı ve banka kartı ile ödeme seçenekleri ile hızlı ve güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.