Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Banyo Askılıkları ürünleri banyonuzda kullanılması gereken aksesuarlar arasında yer almaktadır. Banyonuz için özelliklere sahip olan bir askılık almak isterseniz o zaman banyo askılık modellerimize bakmanız gerekmektedir. Askı modellerinde 2’li, 3’lü, 4’lü, 5’li, 6’lı, 7’li olarak siparişlerinizi verebilirsiniz. Banyo askılıklarının Havlu askılıkları olarak da geçtiğini belirtmek isteriz.

Askı üretimleri için genel olarak açıklama yapabilenimiz en önemli alan ise ürünlerin neme, suya karşı olarak dayanıklı olmasıdır. Eğer ki alacak olduğunuz banyo askılıkları pirinç üzerine krom kaplama (antik kaplama, altın rengi kaplama) ise terettüp etmenize gerek yoktur. Bu tarz ürünler her zaman daha uzun ömürlü olmaktadır.

Banyo askılık ürünlerini montajlama yapmak çok kolaydır. Tabi montajlama gibi bir askılık aldıysanız. Bazı modellerde ise bantlama ile askılıkları kullanabilirsiniz. Bu tar ürünlerin tutma alanları özelliğini kayıp etmekte ve kısa sürede atmanıza sebep olmaktadır.

Banyo askılık modellerinde ise montajlama yapmanız gerekmektedir. Daha sonrasında ise montajlama yaptığınız alanları daha sonra tekrardan çıkartma yaparak başka bir alana çok rahat bir şekilde montajlama yapabilirsiniz.

Montajlama yaptığınız ürünlerimizde dahi herhangi bir paslanmaz olmaz.

Askılık Modelleri

Askılık modelleri evinizin banyo bölümü için hangisi hoşunuza gidiyorsa onu almanız en önemlisidir. Kancaların bükümleri, uzun ölçüleri, kancalı, tutamakları oval, kare modelleri ile sizlerde banyo askılık modellerinden herhangi birini sipariş verebilirsiniz.

Unutmayın ki tekli askılık, çiftli askılı modellerinin hepsi modellerimizin arasında yer almaktadır.

Ürünlerimizin satışları esnasında sizlere teknik destek verdiğimizi unutmayınız.

Askılık Fiyatları

Değerli müşterilerimiz AdanZye firmamız askılık modellerini en uygun fiyatlara satışını yapmaktadır. Her bütçeye uygun olarak ürünlerimizi sitemizde sergileme yapmaktayız.

Unutmayınız ki satın almak istediğiniz ürünü kapıda ödeme, kredi kartı ve banka kartı ile ödeme, havale/eft ile ödeme seçeneklerini kullanarak satın alabilirsiniz.