Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar evden eve nakliyat olarak uzun senelerdir İstanbul geneline hizmet vermekteyiz. Bir Örnek taşıma organizasyonu olan Avcılar evden eve taşıma hizmetimiz ile Avcılar ve çevresinde ki taşınmayı düşünen müşterilerimize ustalaşmış taşınma hizmeti sunmaktayız.

İstanbul’ un tüm bölgelerinde uzun yıllardır nakliyat hizmeti vermekteyiz. Evden eve nakliyat hizmetlerimizde faaliyetlerimizden biridir. Avcılar evden eve nakliyat hizmetlerimizle Avcılar ve çevresinde ki müşterilerimizin sistemli ve konforlu bir şekilde taşınmalarını gerçekleştiriyoruz.

Ev taşımak, aileleri maddi manevi zorlamakta ve yormaktadır. Eşyaların paketlenmesi, kolilere yerleştirilmesi, uygun bir araç kiralanarak taşınması, taşıma işlemini gerçekleştirecek personel bulunması ve tüm eşyaların yeni yerlerine yerleştirilmesi hem zaman hem bütçe hem de emek gerektirmektedir. Tüm bu aşamaları kendiniz yaptığınızda yorgunluk ve maddi kayıp çok daha fazla olmaktadır. Firmamız Avcılar evden eve nakliyat hizmeti ile tüm taşınma stresini üzerinizden almakta ve uygun maliyetlerle taşınmanızı gerçekleştirmektedir.

Avcılar evden eve nakliyat hizmetimizde müşteri taleplerini hızlı bir şekilde değerlendirerek öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Eksprtizlerimiz müşterilerimizin eşyalarının ebatını ve miktarını inceliyorlar, taşınılacak mesafeyi değerlendiriyorlar ve bir maliyet bilgisi de içeren bir taşınma raporu hazırlıyorlar. Müşterilerimize taşınmanın ne zaman ve nasıl gerçekleşeceği, kaç personel çalışacağı, hangi büyüklükte araç kullanılacağı, taşınmanın ne kadar sürede gerçekleşeceği ve kaç liraya mal olacağı bu raporla bildiriliyor. Taşınma esnasında ve sonrasında ayrıca talep edilen ücretlerle karşılaşmadan, eşyalara hiçbir zarar gelmeden, belirtilen sürede Avcılar evden eve nakliyat hizmeti gerçekleştiriliyor.

Avcılar Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Piyasada güvenilirliği olmayan birçok nakliye firması bulunmaktadır. Verilen sözlerin tutulmadığı, eşyaların kaybolduğu ve zarar gördüğü, ek ücret talepleri ile karşılaşma durumları oldukça sık duyulmaktadır. Biz 10 yılı aşkın süredir profesyonel bir şekilde hizmet vererek ve her geçen gün daha da büyüyerek bu güne geldik. Donanımlı araçlarımız, deneyimli iş gücümüz, son sistem paketleme ekipmanlarımız ve profesyonel hizmet anlayışımız ile Avcılar evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Mobilyaların montajından, su ve elektrik tesisat işlerine tüm taşınma aşamalarını işinin ehli personelimiz ile yapmaktayız.

Avcılar evden eve nakliyat hizmetimizde eşyalarınızı taşımacılık sigortası kapsamında taşıyor, yeni yuvanızı içinde yaşamaya hazır bir şekilde eksiksiz olarak teslim ediyoruz.

Avcılar Evden Eve Nakliyat İletişim

Güvenilir bir taşıma şirketi arıyorsanız bizimle irtibat kurarak en doğru adımı atmış olursunuz. Avcılar evden eve nakliyat hizmetimiz ile her zaman yanınızdayız.

Back To Top
Search