7 %
Kâr 10,28 ₺
146,90  136,62 
7 %
Kâr 10,28 ₺
146,90  136,62 
7 %
Kâr 10,28 ₺
146,90  136,62 
7 %
Kâr 10,28 ₺
146,90  136,62 

Annelerin bebekleri için alabileceği yüzlerce ürün içerisinde “Anne” Kategorisine ait ürünleri sizlere tanıtmak istiyoruz. Her ne kadar bebek ürünleri daha fazla olsa da annelerin taşıması gereken, yanında bulundurması gereken, hem hamile döneminde iken, hem de hamilelik sonrası bazı gereken ürünler vardır.

Anne kategorimizde ürünlerimizi sizlere neler olduğunu belirmek isteriz.

Anne Kategorisini Ait Olan Ürünler

Anne Bakım Çantaları: bebek bakım çantaları Annelerin bebeklerinin kıyafet, bez, mama gibi tüm ihtiyaçları bir arada bulundurduğu çantalardır. Tabi bebekler doğunca değil, annelerin doğum sırasında da yanlarında bulundurmak istedikleri eşyaların tamamını bu çantalarda tutmaktadırlar.

Çantalı Bebek Bakım Setleri: çantalı bebek bakım setleri annelerin bebekleri için şampuan, krem, pişik kremi, masaj yağı, ıslak mendil gibi ürünlerin bulundurulduğu paket halinde satılan ürünlerin tümüdür.

Emzirme Atletleri ve Badiler: emzirme atletleri ile anneler bebeklerini ortamlarda rahat bir şekilde emzirmek için üretilmiş mükemmel ürünlerden bir tanesidir. Uygun fiyat aralıkları ile satın alabilirsiniz.

Emzirme Sutyenleri: emzirme sutyenleri anneler için üretilmiş emzirme sırasında çok rahatlık sağlayan, anneleri yormadan kolayca açılabilen ürünlerdir. Bütün bedenlere uyumlu olan bu sutyenleri sitemiz üzerinden kapıda ödeme yöntemlerini kullanarak satın alabilirsiniz.

Hamile Destek Ürünleri: hamile destek ürünleri annelerin hamilelik boyunca rahat etmeleri için tasarlanmış ve annelerin rahat etmesi amaçlanmıştır. Tüm ürünlerimize buradan bakabilirsiniz.

Kişisel Bakım Setleri: annelerin ağrılarından kurtulması için bu ağrılar genellikle bel, sırt, karın olmakla birlikte bu bölgeler için kremler vardır. Özellikle hamilelik sırasında oluşan çatlakların, doğum sonrasında da kalmaması için kullanılan tüm hamile kremlerini buradan incelemede bulunabilirsiniz.

Lahusa Seti: Annelerin bebekleri için tasarlanmış harika ürünlerdir.

Anne Kategorisindeki Ürünlerin Siparişi

Anne kategorisinde yer alan ürünleri detaylı incelemesini yaptıktan sonra sepete ekleme işlemi yaparak, kapıda ödeme, havale ile gönderim, kredi kartı ile ödeme seçeneklerini kullanarak satın alma işlemlerini başarılı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Beğenmediğiniz ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünlerimiz garantili olmakla beraber bizlere sorunlarınız 7 / 24 saat canlı destek hattı veya telefon numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.