Anne ve Bebekler için Çanta Fiyatlar

Bebekli annelerin en büyük ihtiyaçlarından biri de anne bebek çantasıdır. Ev dışına bebeğiniz ile çıkarken hem kendi kişisel eşyalarınızı hem de bebeğinizin eşyalarını yanınızda taşıyabileceğiniz pratik, şık ve kullanışlı anne bebek çantası modellerimiz ile hizmetinizdeyiz.

AdanZye.com adresinde bulabileceğiniz birbirinden güzel anne bebek çantası modelleri, kaliteli malzemelerden üretilmiş, kolay taşınabilecek hafiflikte ve geniş iç hacmiyle kullanışlı çantalardır. Birbirinden güzel ve tanınmış markaların kaliteli ürünlerini siz değerli anneler için seçtik. Hem bebeğinizin ev dışında ihtiyacı olabilecek eşyalarını, mamalarını hem de kendi kişisel eşyalarınızı kolayca taşıyabileceğiniz anne bebek çantası ile çok rahat edeceksiniz. Bebeğinizin alt açma setinden, giysilerine, mama ve biberonlarından oyuncaklarına kadar tüm ihtiyacı olabilecek eşyaları yanınızda taşırken kendi eşyalarınızı da pratik bir şekilde taşıyabilirsiniz. Çok bölmeli ve fermuarlı gözleri sayesinde aradığınızı kolayca bulabileceğiniz anne bebek çantası modelleri aynı zamanda annelerin günlük kullanabileceği çantalardır.

AdanZye.com adresinde bulabileceğiniz anne bebek çantası modellerinde, zararlı Bizfenol A, Ftalat ve kurşun gibi kimyasal maddeler bulunmaz. Silinebilir özellikleri ile kolayca temizlenebilir. Su geçirmez olup, ayarlanabilir omuz askısı kolay taşımanızı sağlar. Bebeğinizin mamalarının ısısını muhafaza edecek Thermo bölüm sayesinde bebeğinizin maması her an hazır durumdadır.

Alt açma seti bölümü, koku geçirmez kirli bez bölümü, yedek giysi bölümü, oyuncak bölümü, kolay ulaşılabilir ıslak mendil bölümü bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını barındırmaktadır. Annelerin cüzdan, makyaj malzemeleri ve diz üstü bilgisayarlarına kadar her türlü eşyalarını da kolayca taşıyabileceği anne bebek çantası ev dışında annelerin en büyük yardımcısıdır. Ayrı ayrı çanta taşımaya gerek duymadan pratik bir şekilde istediğiniz yere gidebilirsiniz.

Farklı renk ve desenlerde zevkinize ve bütçenize uygun anne bebek çantası modellerimiz ile hizmetinizdeyiz. AdanZye.com, kaliteli bebek ürünleri ile tüm annelerin ve anne adaylarının yanında olup, güvenle kullanabileceğiniz ürünleri sizlere ulaştırmaktadır.  Piyasanın tanınmış ve kaliteli markalarını sizin için buluşturduk. Uygun fiyat ve ödeme kolaylığı ile beğeninize sunduk. Bebeğiniz ve siz bizim için değerlisiniz.

AdanZye.com adresin de anne bebek çantası modellerimiz ile dışarıda da ev rahatlığını yaşayacaksınız.