5 üzerinden 5.00 oy aldı
549,00 

Ana Kucağı Modelleri ve Fiyatları

Son yıllarda pek çok anne ve babanın tercih ettiği ana kucağı, bebek açısından oldukça konforlu ve rahattır. Uzmanlar tarafından da önerilen ana kucağı modelleri, bebeğin anne kanında duruş pozisyonuna uygun olarak tasarlanmış elde taşınabilir pusetlerdir.

İster ev içinde isterseniz ev dışında bebeğinizi ana kucağı içinde uyutabilir, gezdirebilir ve taşıyabilirsiniz.  AdanZye, birbirinden kaliteli ve şık tasarımlı ana kucağı modelleri ile anne ve babalara seçenekler sunmaktadır. Piyasanın tanınmış birçok yerli ve yabancı markasının ana kucağı modellerinin satışını yapmaktayız. Satışını yaptığımız ana kucağı modellerinde bebeğin güvenliği konforunu göz önünde bulunduruyor ve kaliteli ürün satışı yapıyoruz.

Ana kucağı alırken dikkat edilmesi gereken unsurlar tabi ki var. Öncelikle ergonomik ve rahat olmalı. Sağlam malzemelerden üretilmiş olmalı.  Bebeğe zarar verecek kimyasal ve boya maddesi içermemelidir. 5 noktalı emniyet kemeri ve ayarlanabilir tentesi bulunmalıdır.

Ana kucağının kumaş kısmı pamuklu ve terletmeyen kumaşla kaplanmış olmalı, bel kısmında koruyucu ped bulunmalıdır.

Ana kucağı gerektiğinde bebek oto koltuğu olarak da kullanılabilmelidir. Böylelikle ikinci bir ürün almanıza da gerek kalmamış olur.

Ana kucağı, bebeğin doğumundan 13 kilogram olana kadar kullanılabilmektedir. Birçok anne baba bebeğinin ana kucağında daha huzurlu uyuduğunu söylemekte. Doğru seçilmiş kaliteli bir ana kucağı bebeğin uykuda bile güvende olmasını sağlar.

AdanZye, kaliteli, sağlam ve güvenilir ana kucağı çeşitlerini https://www.adanzye.com/ana-kucagi/ adresinde değerli anne ve baba adaylarına sunmaktadır. Piyasanın en kaliteli ve güvenli ana kucağı modellerine sitemizden ulaşabilir, uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

AdanZye, ana kucağı siparişinizi hızlı bir şekilde adresinize ulaştırmaktadır. Ücretsiz kargo hizmeti ve uygun fiyat seçenekleri ile ana kucağı almak için https://www.adanzye.com/ana-kucagi/ adresini ziyaret etmeniz yeterli.

Birbirinden kaliteli ve şık ana kucağı modellerimiz garanti belgelidir. Satış sonrası bir sorun yaşarsanız üretici firma hızlı bir şekilde sorununuzu çözmektedir.

AdanZye, anne ve babaların huzuru, bebeklerin sağlığı ve güvenliği için her türlü bebek eşyasını anne ve babaların beğenisine sunmaktadır. Kaliteyi uygun fiyatlar ile ayağınıza getiriyoruz.

ANA KUCAĞI MODELLERİ

AdanZye.com adresinde birbirinden kaliteli ve şık ana kucağı modelleri anne ve baba adaylarının beğenisine sunulmuştur. Yerli ve yabancı birçok iyi firmanın en kalite ürünlerinin satışını yapmaktayız. Ana kucağı modellerimizle de bebeğinize konfor siz değerli anne ve babalara huzur getiriyoruz.

Bebeklerin doğumundan 13 kilograma ulaşıncaya kadar kullanabileceğiniz, bebeğinizi güven içinde taşıyıp uyutabileceğiniz ana kucağı modellerimizi adresinde bulabilirsiniz.

Ana kucağı modellerimizin tümü hafif ve sağlam malzemelerden üretilmiş olup bebek için zararlı kimyasal madde içermemektedir. Kumaş kısmı kolaylıkla sökülüp yıkanabilmektedir. % 100 pamuklu yapısı ile bebeği terletmeyecek özelliktedir. Bel ve sırt kısımlarında koruyucu ped bulunmaktadır. 5 nokta emniyet kemeri özelliği, sallana bilme özelliği bulunmaktadır. Ana kucağı modellerimiz içinde aynı zamanda oto koltuğu olarak da kullanılan ürünler bulunmaktadır. Bu tür bir ürün tercih ettiğinizde ayrıca iki ürün almanıza gerek kalmayacaktır.  Ana kucağı modellerimizin taşıma kolu ergonomiktir, kolayca taşımanızı sağlamaktadır.

Ana kucağı modellerimizin tümü garanti belgelidir. Satış sonrası bir sorun yaşarsanız üretici firmanın teknik servisi hızlı bir şekilde sorunu gidermektedir.

Ana kucağı modellerimizle ev de, arabada, açık havada akla gelebilecek her yerde bebeğiniz sağlıklı ve huzurlu zaman geçirecektir. Bebeğinizi an kucağı modellerimizde güvenle uyutabilirsiniz. Ergonomik yapısı ile bebeğinizi doğru pozisyonda tutarak rahat etmesini sağlamaktadır.

AdanZye, bebek eşya ve gereçlerinde kaliteden ödün vermeden en güvenli ürünleri satmaktadır. Uygun fiyat seçeneklerimiz bulunmaktadır. Ücretsiz kargo hizmetimiz ile kolayca ana kucağı modellerine sahip olabilirsiniz. Hızlı bir şekilde adresinize gönderim yapmaktayız.

Kaliteli ve uygun fiyatlı ana kucağı modellerimizi adresinden inceleyebilir kolayca sipariş verebilirsiniz. Ana kucağı modellerimiz yanı sıra her türlü bebek eşya ve gereçlerini sitemizde bulabilir, kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Birçok anne bebeğinin ana kucağında çok huzurlu uyuduğunu söylemektedir. Tabiî ki sağlam ana kucağı modellerini tercih etmek gerekmektedir.

Ana kucağı modelleri araştırıyorsanız şimdi doğu adrestesiniz. AdanZye, sevgili bebeklerin sağlık ve neşe ile büyümeleri için birinci sınıf kalitede ürünlerini piyasaya göre oldukça uygun fiyatlara satmaktadır.